שפת גוף

שפת הגוף היא רבת עוצמה ונחשבת כ"מסר בלתי מילולי" אשר יחד עם ההופעה והלבוש משלימה אינפורמציות שאנו מעבירים על עצמנו ועל אישיותנו.

שפת הגוף מושפעת ממצבנו הנפשי. כשאנו רגועים – אנו משדרים תחושת ביטחון. מאידך, כשאנו במתח או נסערים – שפת הגוף מקרינה זאת והסביבה, גם אם היא חסרת ניסיון לחלוטין בפירוש שפת גוף, קולטת מיד את תחושותינו.

לחיצת יד בין שני אנשי עסקים: מאוד משמעותית בתקשורת הבינאישית ויכולה להעביר מסר של עוצמה

שפת הגוף ניתנת לשינוי אם כי אין הדבר נעשה בקלות. קשה לנו לשנות הרגלים שסיגלנו לעצמנו לאורך שנים. עם זאת, עלינו לעשות כל מאמץ לשנותם כשהם פוגעים בהופעתנו ובתדמיתנו.

שפת הגוף משתנה בהתאם לתרבויות. עם זאת, חשוב להכירה ולהשתמש בה ככלי אבחון בתקשורת הבין-אישית. זיהוי והכרת המסרים המועברים באמצעות שפת הגוף עשויים למנוע מצבי מבוכה ובעיקר כשהתקשורת היא בין-תרבותית. אנשי עסקים לומדים להכיר את שפת הגוף של בני התרבות שעמה הם מנהלים את עסקיהם, ומשתמשים בידע ככלי לזיהוי תחושותיהם, כנותם וכוונותיהם של האנשים שעמם הם מנהלים את עסקיהם.

טיפ: הקפידו לשמור על קשר עין רצוף עם בן השיח שלכם. אי שמירה על קשר עין מביעה חוסר התייחסות ועניין, וכשאין קשר עין לא ניתן לדעת אם דבריכם אכן נקלטו.

"ההדרכות של נעמי נעשות מכל הלב ומתוך מקום של אהבת המקצוע והאינטראקציה עם קהל השומעים. נעמי התאימה את התכנים לאוכלוסיות אותם היא הדריכה והייתה קשובה לצרכיהם. המשובים מהמנכ"לים היו טובים."
מלונות אפריקה ישראל
ארזה שטרן

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אודות משרדנו

משרדנו עוסק בתרבות עסקית מזה כ-15 שנה.

המשרד, בניהולה של נעמי טל, מעניק הדרכה ויעוץ לאנשי/ות עסקים הפועלים במרחב העסקי המקומי והבין-תרבותי והשואפים לשפר וללטש את תדמיתם המקצועית ולרכוש  כלים ומיומנויות התואמים את הקודים העסקיים המקובלים בארץ ובעולם.

ההדרכה מועברת הן ליחידים והן לעובדי ומנהלי חברות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי. ההדרכה מעניקה כלים לבניית נוכחות המקרינה אמינות, מקצועיות וסמכותיות, ומשלבת מיומנויות תקשורת המקובלות ונהוגות בסביבה השירותית כמו גם במפגשים עסקיים מקומיים ובין-תרבותיים, וזאת כחלק מכרטיס ביקור אישי וארגוני המשדר יוקרה והצלחה.

בתוך כך קנה משרדנו ניסיון רב בענף המלונאות והאירוח ואנו מדריכים עובדי בתי מלון מהדרג הזוטר ועד לניהולי בכל הנוגע לשיפור השרות ועמידה בסטנדרטים המקובלים בבתי מלון יוקרתיים בארץ ובעולם.

החזון של "תרבות עסקית"

הנחלת קודי הופעה לבוש ונימוסים כחלק מתרבות עסקית ארגונית.

חייגו עכשיו: 03-6312759

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת באמצעות טופס יצירת הקשר הבא או באופן ישיר בטלפון, במייל ובדואר.

בכל ערוץ בו תבחרו, נחזור אליכם בהקדם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן