אימון אנשי מכירות ושירות

רושם חיובי ראשון עוזר תמיד, להצלחה עם לקוח בעתיד

כולם מודעים לכוחו של הרושם הראשוני ולעובדה שלפני שאיש המכירות מציע למכירה מוצר או שרות, הוא קודם כל "מוכר" את עצמו. ועם זאת מסתבר ש-99 אחוזים מהאנשים שהדרכתי עד היום לא ייחסו חשיבות להופעה, לשפת הגוף והכרת כללי ההתנהגות בתהליך התקשורתי.מחקרים מראים שכבר בשנייה הראשונה של הפגישה, אנשים (לקוחות פוטנציאליים) מפתחים חשיבה שיפוטית המתגבשת באופן תת-הכרתי ומתפתחת בתוך פחות מ-5 שניות להחלטה האם איש המכירות העומד לפניהם מוצא חן בעיניהם, האם הוא משדר אמינות והאם הם רוצים לקנות ממנו את המוצר או השירות שהוא מציע.ניסיון בהדרכת אלפי אנשים במשך השנים מראה כי הרושם הראשוני שאנו עושים מבוסס על כמה מרכיבים הכוללים, בין היתר, לבוש, טיפוח אישי, מראה פנים, אופן הליכה ויציבה, לחיצת יד, רמת האנרגיה שמשדר איש המכירות וכו'.

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשון

האמירה הידועה על פיה "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשון" פוגעת בעיקר באנשי מכירות שנמנעת מהם ההזדמנות לתקן רושם ראשון שהתקלקל – בין אם באשמתם ובין אם לאו. אם לקוח פוטנציאלי יגבש דעה שלילית על איש המכירות שלפניו, הוא ייסגר ויהיה חסר עניין לקלוט את האינפורמציה המועברת על ידי איש המכירות ולהתייחס אליה בחיוב.לכן, על איש המכירות לתכנן בקפידה ומראש כל מפגש עם לקוח, תוך התייחסות לכל הפרמטרים היוצרים רושם נכון אצל הלקוח במטרה להביא להצלחת המפגש.אנו נשמח להעמיד לרשותך את הידע והניסיון שצברנו בתחום ועד שנפגש…. קבל טיפ: במפגש עם הלקוח אמנם עומדות לרשותך רק 5 שניות כדי ליצור רושם ראשוני חיובי, אך יש לך את כל הזמן הדרוש כדי להכין את עצמך מראש לפגישה.
"ההדרכות של נעמי נעשות מכל הלב ומתוך מקום של אהבת המקצוע והאינטראקציה עם קהל השומעים. נעמי התאימה את התכנים לאוכלוסיות אותם היא הדריכה והייתה קשובה לצרכיהם. המשובים מהמנכ"לים היו טובים."
מלונות אפריקה ישראל
ארזה שטרן

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אודות משרדנו

משרדנו עוסק בתרבות עסקית מזה כ-15 שנה.

המשרד, בניהולה של נעמי טל, מעניק הדרכה ויעוץ לאנשי/ות עסקים הפועלים במרחב העסקי המקומי והבין-תרבותי והשואפים לשפר וללטש את תדמיתם המקצועית ולרכוש  כלים ומיומנויות התואמים את הקודים העסקיים המקובלים בארץ ובעולם.

ההדרכה מועברת הן ליחידים והן לעובדי ומנהלי חברות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי. ההדרכה מעניקה כלים לבניית נוכחות המקרינה אמינות, מקצועיות וסמכותיות, ומשלבת מיומנויות תקשורת המקובלות ונהוגות בסביבה השירותית כמו גם במפגשים עסקיים מקומיים ובין-תרבותיים, וזאת כחלק מכרטיס ביקור אישי וארגוני המשדר יוקרה והצלחה.

בתוך כך קנה משרדנו ניסיון רב בענף המלונאות והאירוח ואנו מדריכים עובדי בתי מלון מהדרג הזוטר ועד לניהולי בכל הנוגע לשיפור השרות ועמידה בסטנדרטים המקובלים בבתי מלון יוקרתיים בארץ ובעולם.

החזון של "תרבות עסקית"

הנחלת קודי הופעה לבוש ונימוסים כחלק מתרבות עסקית ארגונית.

חייגו עכשיו: 03-6312759

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת באמצעות טופס יצירת הקשר הבא או באופן ישיר בטלפון, במייל ובדואר.

בכל ערוץ בו תבחרו, נחזור אליכם בהקדם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן