אודותינו

משרדנו עוסק מזה 25 שנה, בתרבות עסקית והקניית כלים לשיפור תוצאות עסקיות ואישיות.

מי אנחנו

המשרד מנוהל על ידי נעמי טל, המעניקה ייעוץ לאנשים פרטיים, עובדים, אנשי ונשות עסקים הפועלים במרחב העסקי המקומי והבין תרבותי.

השאיפה שלנו

לסייע לכם ללטש ולשפר את התדמית המקצועית ולרכוש כלים ומיומנויות התואמים את הקודים העסקיים המקומיים והבין לאומיים.

מה אנחנו עושים

אנו מבצעים הדרכות המועברות ליחידים ולארגונים ובמגזר הפרטי והציבורי. כמו כן אנו מעניקים הדרכות פרטניות במגוון תחומים, כגון עבודה, רילוקיישן ועוד.

"ההדרכות של נעמי נעשות מכל הלב ומתוך מקום של אהבת המקצוע והאינטראקציה עם קהל השומעים. נעמי התאימה את התכנים לאוכלוסיות אותם היא הדריכה והייתה קשובה לצרכיהם. המשובים מהמנכ"לים היו טובים."
מלונות אפריקה ישראל
ארזה שטרן

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אודות משרדנו

משרדנו עוסק בתרבות עסקית מזה כ-15 שנה.

המשרד, בניהולה של נעמי טל, מעניק הדרכה ויעוץ לאנשי/ות עסקים הפועלים במרחב העסקי המקומי והבין-תרבותי והשואפים לשפר וללטש את תדמיתם המקצועית ולרכוש  כלים ומיומנויות התואמים את הקודים העסקיים המקובלים בארץ ובעולם.

ההדרכה מועברת הן ליחידים והן לעובדי ומנהלי חברות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי. ההדרכה מעניקה כלים לבניית נוכחות המקרינה אמינות, מקצועיות וסמכותיות, ומשלבת מיומנויות תקשורת המקובלות ונהוגות בסביבה השירותית כמו גם במפגשים עסקיים מקומיים ובין-תרבותיים, וזאת כחלק מכרטיס ביקור אישי וארגוני המשדר יוקרה והצלחה.

בתוך כך קנה משרדנו ניסיון רב בענף המלונאות והאירוח ואנו מדריכים עובדי בתי מלון מהדרג הזוטר ועד לניהולי בכל הנוגע לשיפור השרות ועמידה בסטנדרטים המקובלים בבתי מלון יוקרתיים בארץ ובעולם.

בין הפונים למשרדנו לקבלת ייעוץ

  • חברות וארגונים נותני שרות, השואפים ליצור אקלים ותדמית של ארגון העומד בסטנדרטים בינלאומיים.
  • אנשי עסקים הנוסעים לחו"ל ומתמודדים עם המפגש הבין-תרבותי הנובע מאי הכרת התרבות עימה הם מתכוונים לנהל את עסקיהם.
  • פוליטיקאים הבונים את מעמדם ומיצובם.
  • קצינים פורשי צה"ל היוצאים לאזרחות.
  • יזמים השואפים לעצב את תדמיתם ותדמית בית העסק שלהם.
  • גברים ונשים החשים שתדמיתם ונימוסיהם אינם מלוטשים דיים, והם זקוקים לכלים נוספים שיסייעו להם למצב את עצמם מקצועית וחברתית.
  • אנשים העומדים בפני קהל ורוצים לשפר את מיומנותם בתחום.

החזון של "תרבות עסקית"

הנחלת קודי הופעה לבוש ונימוסים כחלק מתרבות עסקית ארגונית.

הופעה ולבוש

אנו נקנה לך כלים מקצועיים לבחירה והתאמת לבוש שיענה לשאיפותיך וצרכיך בעבודה ויתחבר עם אישיותך הייחודית

הייעוץ פונה לאלו שבמרוץ להישגיות ולהתמחות מקצועית, "זנחו" את הופעתם, ומבינים שכדי להתקדם בארגון וכדי "למכור" טוב יותר את מיומנויותיהם ומקצועיותם, עליהם לשפר את הופעתם החיצונית.

מראה מטופח ולבוש נכון  מושכים תשומת לב, מעלים את תחושת הביטחון העצמי ומקרינים  הערכה עצמית ומקצועיות.

בארגונים, כשהפרט מייצג את הארגון שבשמו הוא פועל, לבוש נכון מסייע לארגון להעביר מסר מקצועי ועמידה בסטנדרטים המקובלים בעולם העבודה והעסקים.

אין מדובר רק בארגוני ה"צווארון הלבן". באירופה, למשל, עובדי מוסכים לובשים סרבלים לבנים המשדרים שהמוסך מעניק לרכב שלך טיפול יוקרתי כמו בבית מרקחת.  למעשה התחושה שנוצרת הינה שמכוניתך [לעיתים המקרטעת] נכנסת  ל"מקדש" בו תזכה לטיפול המקצועי הטוב ביותר. תחושה זו מוקנית באמצעות הסרבל הלבן  של עובדי המוסך כמו גם הקפדה על מראה המקום, המקצועיות שהוא משדר והשרות הניתן בו.

אבל לא רק בעבודה; גם בפגישות חברתיות, להופעה וללבוש השפעה על ההתייחסות אליכם. אנשים מחברים טעם ולבוש נכון עם הצלחה!

במבחן הרושם הראשון (שאורך בדרך כלל מספר שניות), יש להופעה ולמראה חשיבות דרמטית.

התעלמות מקוד הופעה ולבוש, עלולה לגרום לכישלון בהתקשרויות עסקיות, אכזבה ממועמד בראיון עבודה ו…מפח נפש מבן זוג המופיע לבוש ברישול לפגישה עיוורת.

שפת הגוף

שפת הגוף הינה רבת עוצמה ונחשבת כ"מסר בלתי מילולי" אשר יחד עם ההופעה והלבוש משלימה אינפורמציות שאנו מעבירים על עצמנו ואישיותנו.

שפת הגוף מושפעת ממצבנו הנפשי. כשאנו רגועים – אנו משדרים תחושת בטחון; מאידך, כשאנו במתח או נסערים, שפת הגוף מקרינה זאת והסביבה, גם אם היא חסרת נסיון לחלוטין בפירוש שפת גוף, קולטת מיד את תחושותינו.

שפת הגוף ניתנת לשינוי אם כי אין הדבר נעשה בקלות. קשה לנו לשנות הרגלים שסיגלנו לעצמנו לאורך שנים. עם זאת, עלינו לעשות כל מאמץ לשנותם כשהם פוגעים בהופעתנו ובתדמיתנו.

שפת הגוף משתנה בהתאם לתרבויות. עם זאת, חשוב להכירה ולהשתמש בה ככלי אבחון בתקשורת הבינאישית. זיהוי והכרת המסרים המועברים באמצעות שפת הגוף עשויים למנוע מצבי מבוכה ובעיקר כשהתקשורת הינה בין-תרבותית.

אנשי עסקים לומדים להכיר את שפת הגוף של בני התרבות עימה הם מנהלים את עסקיהם. ככלי לזיהוי תחושותיהם, כנותם וכוונותיהם של האנשים עימם הם מנהלים את עסקיהם.

נימוסים

נשמע טרחנו? אתם תוהים למה להתאמץ ולהיות נחמדים? מה יוצא לכם מזה?

נימוסים הם כמו תמרורים על הכביש. הם עוזרים ומקלים עלינו לנווט את דרכנו. יכולתנו להתנהג בנימוס ובנועם פותחת דלתות אבל גם את הלב…

כשאתם מנומסים כלפי סביבתכם, תמצאו שיכולתכם להשיג דברים קלה הרבה יותר מאשר כשאתם בוטים ותוקפנים.

זיכרו שכולנו אוהבים כשפונים אלינו בנימוס ואנחנו נתפסים כאנשי העולם הגדול היודעים כיצד להפעיל את קיסמנו על הזולת באמצעות הכרת כללי הנימוס המקובלים בעולם העסקים.

מה ניתן לעשות כדי להעצים את נוכחותנו?

כדי להיות אנשי שיחה מעניינים

כדי לדעת להתנהל בעולם רב-תרבותי

כדי לחוש בטחון ועוצמה?

מיומנויות אלו אינן מולדות. אנשים יכולים ללמוד איך לשווק את עצמם טוב יותר, ואיך להצליח חברתית ומקצועית. וכל זאת תוך התאמה לקצב החיים המודרני הדינמי והמשתנה, עלינו לאמץ דפוסי הופעה והתנהגות ההולמים קצב החיים המודרני וסטנדרטים חדשים הנקבעים ברוח הזמן.

משמעות הדבר, שכלים תקשורתיים ומושגים כמו "אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו" או "הבל היופי, שקר החן", שהיו נכונים לתקופות קודמות, אינם הולמים עוד את הקורה כיום בתקשורת הבינאישית.

אנחנו נסייע לכם להכיר את השינויים, ועם זאת לשמור על הייחודיות והסגנון, להפיק מעצמנו את הפוטנציאל הגלום בנו על מנת "להדביק" את הקצב

משרדנו מתמחה בנושא.